تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
برش و اندازه گیری تابلو های سفالی | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

برش و اندازه گیری تابلو های سفالی

برش تابلو سفال

برش تابلو سفال

تابلو سفال هستند بسیاری وجود دارد، راه های بسیاری برای قرار دادن خطوط بر روی گلدان – کنده کاری، شیار های آموزشی، نقاشی، نقاشی – اما، باید بگویم، من هرگز کسی را دیده بود انجام آن کاملا مانند جف کامپانا. جف گلدان ظروف خوبی پرتاب خود طول می کشد، آنها را لغو احکام صادره ی را به قطعات، و سپس آنها را دوباره. سپس به بالا از آن همه، او با استفاده از لعاب که در درزهای استخر. اگر شما همیشه با پرسلن کار می کرد، شما می دانید که آن در حال حاضر به اندازه کافی به اداره کند. برای قرار دادن آن از طریق استرس اضافی بودن قطع کردن و دوباره بهم وصل – و هنوز هم تا پایان با چنین قطعات آماده ساخته شده تصفیه شده – زیبا رفو قابل توجه است. مردم در آن زمان که من دیوانه برای ساخت این گلدان هستم به من بگویید. آن زمان، تلاش، و نرخ از دست دادن متناوب درگیر با کار من آن را شاید یک ایده کسب و کار خطرناک است، اما من فکر می کنم تلاش هنری شایسته است با این وجود. ایده در سر من را تکان برای سال قبل از من در واقع شجاعت برای آن یک واقعیت است. من دریافته ام که چیزهایی که به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن به می توانید تجربه غنی ترین پاداش به ساز ارائه و بیننده به طور یکسان.

را علامت مرجع با استفاده از یک دیسک تزئینات و یک قطب نما است.
تابلو سفال نقش برجسته تزئین از طریق یک فرایند تشریح و بلافاصله سوار کردن مجدد گلدان من، من در ایجاد ارتباط بین ساختار، فرآیند، سطح، و فرم. بیش از از برش ساده، دکوراسیون من متشکل از خطوط و صفحات معماری بین آنها است. سرگردان کوچک در تراز ماهرانه اشاره به پیچیدگی فرآیند، در حالی که تداوم پرتاب خطوط و تر و تمیز علائم به ما اجازه دیدن این کشتی با آشنایی راحت از گلدان ساده پرتاب می شود. من این فرآیند به اشتراک گذاری این امید که آن را الهام بخش دیگران برای سعی کنید خود ایده های به ظاهر دیوانه خود و پیدا کردن که در واقع آنها ممکن است، و ارزش پیگیری می باشد.

اتصال نقطه ها با کاهش منحنی ساخته شده با استفاده از برش جعبه.

این روند با، پرتاب و کمرنگ فرم ته چرم سخت ساخته شده از مخروط ۶ پرسلن شروع می شود. ابزار تابلو سفالی فرم آماده است تا در زمانی که خاک رس شرکت کرده است کار کرده است، فشار به عنوان مثال از نوک انگشتان من به یک علامت را ترک نمی کند، اما ناخن انگشت من به راحتی یکی را ترک خواهد کرد. در این مرحله، خاک رس سفت و سخت اما شکننده است. این مهم است زیرا من نمی خواهم از خاک رس به از دست دادن شکل آن در این روند، و به عنوان دقت و تمیز خطوط مهم هستند، خاک رس نمی تواند خیلی سخت است که یک چاقو وتکه لبه آن را از طریق فرم کاهش.من گلدان را با برخی از نقاط برای هدایت برش من (شکل ۱) را علامت بزنید. من استفاده از یک دیسک MKM تزئینات برای بخش های شعاعی و یک قطب نما بدون مداد خود را برای اندازه گیری ارتفاع. متناوب علائم بالا و پایین، هشت در مجموع، در نتیجه در یک صورت به پایان رسید که به نظر می رسد مانند آن دارای چهار بخش است و یا به ربع تقسیم شده است.

جدا ته گلدان از بالا پس از ساخت کاهش.
فروش تابلو سفالی کتیبه سفالی جداسازی قطعات مورد نیازمن گلدان تلنگر وارونه بر روی دیسک تزئینات برای شروع برش. با استفاده از یک برش جعبه، من به دقت برش الگوی قوس، اتصال نقطه (شکل ۲). من این کار را بادست باز، و آن را در برخی از عمل به دست آوردن این حق اگر چه من همواره به نقطه نه دقیقا. به محض این که انجام می شود، قسمت بالای کنار گذاشته است و کار بر روی پایین (شکل ۳) آغاز می شود.

برش پایین در نیم در پایین ترین نقطه از قوس.

دو برش عمودی در طرف مقابل تقسیم قسمت پایین در نیمی (شکل ۴). من به آرامی اسفنج لبه های تیز به آنها را نرم. با استفاده از یک دنده ریز دندانه دار، من نمره لبه، سپس برس یک لغزش پیوستن خاص (صفحه ۲۰ برای دستور غذا را ببینید) به شیار و اسفنج کردن بیش از حد.من به سرعت دو نیمه فشار دهید به عقب با هم، مطمئن شوید که اتصال به طور مداوم در امتداد هر دو درز (شکل ۵) وجود دارد. قسمت پایین کنار گذاشته شده است به اجازه لغزش به راه اندازی و من برگشت به تمرکز بر روی نیمه بالایی.

لباسی دیوارها را با پیوستن به لغزش و دوباره سوار قطعات.
با استفاده از دیسک تزئینات یک بار دیگر، و کار با قطعه وارونه، من را چهار برش عمودی، یکی در بالای هر طاق (شکل ۶). برای یک خط لب پویا تر، من حک برخی از خاک رس از وسط لبه در هر بخش و با دقت آن را اسفنج تا زمانی که هیچ خط قابل مشاهده است (شکل ۷).هر قطعه در جای خود قرار داده به طوری که قطعات انجام چندپاره و فاقد تأثیرگذاری است. هنگامی که تمام چهار قسمت از بخش بالا برای مونتاژ prepped، من آنها را کنار گذاشته و حرکت بر روی اتمام پایین (شکل ۸).Fig.6 محل بالا بر روی دیسک وارونه، چهار کاهش عمودی.
ذخیره ای از دیسک های پایین مختلف با قطر های مختلف.
خرید اینترنتی تابلو سفال دو برش بر روی قسمت پایین ساخته شده است، درست مثل قبل اما در گوشه دیگر (در یک زاویه ۹۰ درجه از کاهش اول)، سپس لبه ها و در راس هستند اسفنج و به ثمر رساند.برای هر گلدان، یک دیسک رس به طور جداگانه پرتاب و کمرنگ که شناور آزادانه در یک شیار کمرنگ به دیوار داخل حلقه پا وجود دارد (شیار در شکل های ۴ قابل مشاهده است و ۵). من این کار را به دلیل آن را در یک بسیار منحصر به فرد، ختم جالب برای خطوط حک شده را در گلدان می شود. در مونتاژ نهایی از قسمت پایین، من به دقت بهترین دیسک چسبان از ذخیره ای از اندازه های مختلف من در دست انتخاب کنید، در حالت سخت چرم مناسب در یک جعبه مرطوب (شکل ۹) نگهداری می شود. اگر یکی مناسب نیست، من محدود قطر یک دیسک با چرخش آن در دست من و رفتن از لبه با یک اسفنج مرطوب.

دیسک به شیار کمرنگ قرار دادن برای بررسی مناسب است.من دیسک به شیار قرار دادن و بررسی کنید که آن به صورت چسبیده متناسب و که دو نیمه می توانید تماس با دیسک در محل (شکل ۱۰) با هم به سادگی. پیوستن به لغزش به دو درز اعمال می شود و بیش از حد اسفنج خاموش، مراقب باشید خارج از شیار است. پس از همه چیز به دقت به انتظارنشسته بودند، من فشار درز با هم، دوباره چک کردن که درز است که به خوبی پیوست (شکل ۱۱).در حال حاضر زمان برای شروع اتصال یک بخش بالا با یکی از آن است. من نمره و لغزش هر طرف و دقت کنید (شکل ۱۲). قرار دادن بسیار مهم است. اگر قسمت است بیش از حد در ارتباط با دیوار پایین قرار می گیرد، این قطعات را نمی خواهد دیدار تا زمانی که من به آخرین ارتباط را دریافت کنید. زاویه نیاز به کامل نیز به طوری که درز از بالا به پایین ارتباط برقرار کنند. قبل از لیز قطعه با هم، من خشک مناسب قطعات، گرفتن احساس برای موقعیت دقیق خود را.

دیدگاه بیرونی پس از مونتاژ پایین دو نیمه.درب است که در همان زمان به عنوان بدن از گلدان پرتاب، مجاز به رسیدن چرم سخت، و به همان شیوه به عنوان بدن مونتاژ، اما در این مورد، دیسک که متناسب با افتتاح مرکز بر روی درب دارای یک دستگیره پرتاب بطرف آن. من درب را به نصف یک راه (شکل قطع، تمیز کردن آن را، نمره، و دوباره سوار آن. در حالی که لغزش مجموعه، من به درب دیگر حرکت می کند. من در اوایل به دست که آن را همیشه یک ایده خوب را به حداقل دو درب برای هر گلدان، فقط در مورد چیزی به یکی از درب در خشک کردن و شلیک اتفاق می افتد. اگر هر دو به نوبه خود، من می توانم با بهترین جا، و یا یکی که به نظر می رسد بهترین را انتخاب کنید.

بازگشت به درب اول، من آن را به نصف در یک زاویه ۹۰ درجه برش به برش اول، تمیز کردن آن را، و آزمون متناسب با دستگیره (شکل ۱۴). من را به ذخیره ای از دستگیره در دست درست مثل من با دیسک های انجام دهد. من لغزش دو قسمت و آنها را بصورتی پایدار و محکم وصل کنید. پس از اتمام درب دوم، فرایند خشک کردن آغاز می شود. در هنگام کار با پرسلن که از نقاط مختلف جمع شده است، خشک کردن دقیق برای بقای قطعه ضروری است. من شیشه را نگه دارید و درب آن آزادانه پوشش، خشک کردن تا خشک استخوان در طول دوره از حداقل پنج روز. اینجا، بخش بالا در یک زمان قرار داده است. منحنی لبه قابل مشاهده است.من دو بخش فرم درب آماده شده است. افتتاح مرکز دارای یک شیار کمرنگ برای یک ترکیب دستگیره / دیسک. من دوباره به دو بخش، دو بخش آن را در جهت دیگر و قرار دادن پایان دیسک از دکمه به شیار.
جف کامپانا وزارت امور خارجه خود را از دانشگاه ایندیانا در بلومینگتون، ایندیانا دریافت کرد، و در حال حاضر یک هنرمند مدعو در دانشگاه لوئیزویل در لوئیزویل، کنتاکی. برای دیدن بیشتر از سایت بازدید کار خود را پیوستن به لغزش برای هر بدن خشت من را از پیوستن به لغزش های deflocculating رس پرتاب یادداشت های من. Deflocculation است که اساسا تغییر کشش یونی از آب است. این باعث می شود که ذرات به یکدیگر را دفع میکنند، اجازه می دهد قوام مایع با آب بسیار کمتر از آن در غیر این صورت می کنند.Deflocculating لغزش است که تعدادی از مزایای:این انقباض از لغزش، که احتمال ترک در خشک کردن کاهش می دهد کاهش می دهد.
آن را می دهد لغزش با کیفیت روان کمک می کند که آن را کاملا پر کردن نمرات نمره کوچک.
این باعث می شود لغزش بسیار رنگ ورو رفته، به طوری که قطعات متصل به هم اند باند فوری.
من را به تکه های بزرگ از Pan چلپ چلوپ من درست پس از پرتاب. در واقع، آن باید کمی مرطوب است از خاک رس پلاستیک است. اضافه کردن چند قطره از Darvan # 7 به یک پاینت از آن است. مخلوط مخلوط با یک مخلوط کن دستی تا صاف. شما باید توجه کنید که آن را بلافاصله شل مخلوط را به یک مایع آبریزش. لازم به قوام عسل باشد. اگر بیش از حد نازک یا آبریزش است، اضافه کردن برخی رس است. اگر بیش از حد ضخیم، ADDA چند قطره از آب است. دسته ای از این باید ماه طول بکشد.

مطالب مربوطه