تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
تابلو با سفال نقش برجسته سفالگری | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

تابلو با سفال نقش برجسته سفالگری

تابلو با سفال نقش برجسته سفالگری

تابلو-با-سفال-نقش-برجسته-سفالگری

تابلو-با-سفال-نقش-برجسته-سفالگری

گالری نقش مهر در راه تولید و ساخت تابلو با سفال و سفالگری راه درازی طی کرده و یکی از بهترین تولید کننده ها در زمینه اجرای نقش برجسته می باشد. آموزش های زیادی نیز در سفالگری آن ها رایج می باشد.در کشور ایران به دلیل رشد صنایع دستی، امروزه شاهد اتفاق های بسیار جالب و متفاوت هستیم. در زمینه سفالگری این اتفاق ها کمی عمیق تر بوده و هنرمندان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. تولید محصولاتی با نقوشی برجسته و زیبا در کنار حکاکی آیات و روایات بر روی سفال از تولیدات جالب توجه آن ها می باشد. ساخت تابلو یا کتیبه با سفال همانند سنگ نوشته های قدیمی است. با این تفاوت که سفالگر نسبت به یک طرح آماده یا فلبداهه شروع به ساخت محصول می کند. گالری نقش مهر یکی از تولید کننده های معروف این محصولات می باشد.تابلو با سفال محصولی دکوراتیو را ایجاد می کند که قابل استفاده به عنوان تزئینات دیواری در منازل یا محل کار می باشد.از آنجایی که این تابلو ها نقش برجسته بوده و در طرح های سفارشی اجرا می شوند بسیار پر طرفدار می باشند، سفارشی بودن برای اجرای تابلو های تزیینی و دیواری قابلیتی بزرگ می باشد که در اجرای تابلو های سفالی امکانپذیر شده است.یکی دیگر از محسنات استفاده از این تابلو ها اجرای آنها در ابعاد بسیار وسیع حتی برای معابر عمومی، فضاهای شهری، پارکها و فضاهای تفریحی و همچنین انواع مراکز خرید و اماکن تجاری می باشد چرا که در ابعاد اجرایی تابلو سفال هیچ محددیتی برای سفالگر وجود ندارد و می تواند در چنین مکان هایی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.شاید از خودتان بپرسید که چطور ممکن است یک تابلوی تزیینی و دکوری که عموما برای فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد در فضای باز نیز بتواند نصب شود ؟ سوال بسیار خوبی است. این امر از بزرگترین خصوصیات خوب تابلو های سفالی می باشد و به این دلیل امکانپذیر شده است که مرحله پخت سفال و خشت های پرداخت شده با نقش برجسته در کوره های مخصوص پخت خشت های سفالی انجام می شود و دمای بالایی که برای این مرحله مورد استفاده قرار می گیرد می تواند مقاومت سفال و تابلو هایی از این جنس را بسیار بالا برده و نصب آنها را در فضای باز نیز امکانپذیر کند و در برابر باد و باران،آفتاب و حتی ضربه نیز مقاوم باشد.نقش برجسته بودن یکی دیگر از مواردی است که به زیبایی تابلو های سفالی بسیار کمک کرده است چرا که زمانی که برای فضاهای باز از این تابلو ها به عنوان ابزاری برای دکوراسیون شهری استفاده می شود بایداین نکته نیز در نظر گرفته شود که بییندگان این دیوارها و تابلو ها همیشه از نزدیک شاهد طرح آنها نیستند بلکه از فاصله دور نیز آنها را مشاهده می کنند ودید طرح تابلو از چنین فواصلی می تواند به زیبایی کلی فضای شهرها کمک بسیاری نماید.گالری نقش مهر یکی از صد ها مجموعه سفالکار و اجرای تابلو های نقش برجسته می باشد که با ظرافت کاری بالا و احساس مسولیت در برابر رضایت مشتریان در خدمت هموطنانمان بوده و هست .

طرح تابلوهای برجسته سفالی

طرح تابلوهای سفالی اغلب نقش برجسته است و این باعث شده که زیبایی آن ها چندین برابر قبل باشد. این محصولات در سایزهای مختلفی ساخت، پرداخت و به فروش می رسند.زیبایی موضوعی است که نه تنها امروز بلکه از ابتدای خلقت با انسان و طبیعت همراه بوده است. لذت بردن از زیبایی بخشی از ذات آدمی است و دلیل اصلی رشد زیاد صنایع دستی زیبا به همین علت می باشد. نمونه آن صنعت ساخت محصولات سفالی است که از مدت ها پیش جذابیت آن برای انسان ثابت شده است. طرح تابلوهای سفال و کتیبه های سفالی را در نظر بگیرد. همه ان ها زیبا بوده و برای تزیین منزل، محیط کار، هتل، رستوران و… مناسب می باشد. سفال نقش برجسته نیز از آن دسته محصولات است که به دلیل نقوش برجسته جذابیت زیادی دارد.

تابلوهای نقش برجسته سفال روی دیوار

روی دیوار خانه و شرایط های مشابه می توان انواع تابلوهای نقش برجسته سفال را به نسبت فضا و طراحی نصب نمود که از زیبایی زیادی برخوردار می باشند.اگر قصد دارید منزل خود را تزیین کنید باید به سه نکته اصلی و کلی دقت داشته باشید. نکته اول رنگ، نکته دوم نور پردازی و آخرین نکته طراحی داخلی یا دکور می باشد. سعی کنید بهترین رنگ و طرح را روی دیوار ایجاد کنید چون شاید سال ها بخواهید از ان استفاده کنید. از محصولاتی متوع مانند تابلوهای نقش برجسته سفالی نیز می توانید برای آن ها استفاده کنید. به راحتی قابل نصب و جابجا شدن بوده و جذابیت آن از طرح های معمولی بسیار بیشتر می باشد. نصب روی دیوار نسبت به سایز محیط صورت می گیرد.

خرید تابلوهای خطاطی سفالی

تابلوهای خطاطی سفالی که به شیوه نقش برجسته تولید می شوند فوق العاده جذاب هستند. خرید محصولات سفال و کتیبه های هخامنشی نیز بین عموم مردم بسیار پر رونق می باشد.هنر های زیادی در دنیا وجود دارد که به شکل یک صنعت مادر در آمده اند. یکی از ان ها سفالگری می باشد. بیش از هزاران سال است که در بین مردمان دنیا سفالگری رایج می باشد. هر چه این هنر بیشتر و بهتر باشد محصولات تولید شده زیبا تر خواهند بود. تولید تابلو های سفال به صورت خطاطی شده یک نمونه فوق العاده زیبا از این محصولات می باشد. روی این سفال را می توان با نقش های هخامنشی مزین نمود تا جذابیت بیشتری داشته باشد. نسبت به خرید این محصولات تنها دقت در سایز اهمیت دارد.

 

مطالب مربوطه