تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
تابلو های سفال پارکینگ ورودی | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

تابلو های سفال پارکینگ ورودی

تابلو های سفال پارکینگ ورودی

تابلو-های-سفال-پارکینگ-ورودی

تابلو-های-سفال-پارکینگ-ورودی

یکی از انواع مواردی که می توان برای تزیین دکور ورودی پارکینگ از آن استفاده نمود، تابلو سفال با طرح های مختلف می باشد.به ذات انسان دوست دارد که در محیطی زیبا و جذاب زندگی کند. این موضوع به سالیان اخیر باز نمی گردد و از ابتدای خلقت میل به زیبایی در ذات انسان بوده است. اکثر نقاشی های روی قار ها نشان می دهد که زیبایی محل زندگی غار نشینان نیز مهم بوده است. یکی از بخش های مهمی که امروزه می توان در تزیین منزل مورد استفاده قرار داد، استفاده از تابلو های دکوری سفال می باشد. محصولی که صرفا برای دکور تولید شده و زیبایی و تنوع بالایی دارد. برای خرید این محصول می توان از همین طریق اقدام نمود.

تابلو سفال در راه پله راهرو

اصولا در معماری برای تزیین راه پله و ورودی از ایده های مختلفی استفاده می شود، اجرای نقش برجسته سفالی و تابلو های سفال می تواند باعث درخشش بیشتر دکوراسیون منزل در این فضاهای مرده شود.قبل از انتخاب هر آویز، لوستر یا تابلویی برای راهرو و راه پله باید به نورپردازی در این فضا دقت شود.ما برای آن که یک محیط را جذاب کنیم باید بهترین راه حل را در کل محیط انتخاب نماییم. این موضوع نشان می دهد که قسمت های متفاوت از یک منزل نباید طرح های مختلفی داشته باشند. برای مثال پذیرایی نباید مخالف راهرو چیده شود و یا بالعکس. برای آن که به سادگی این موضوع رعایت شود می توان به سراغ انواع تابلو های تزیینی سفال رفت. محصولاتی که زیبایی زیادی دارند و به نسبت تولیدات فروش قابل قبولی نیز پیدا کرده اند. انواع تابلو های سفال را می توان برای نصب در محل کار، فروشگاه، هتل و… نیز مورد استفاده قرار داد.

تابلو سفال دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی بسته به نوع محیط می تواند به صورت سنتی، مدرن یا حتی تلفیقی تزیین شود. تابلوهای برجسته سفال یکی از گزینه های مناسب برای این موضوع می باشند.برای آن که ما در محیطی جذاب تر زندگی کنیم، نیاز است تا دکوراسیون داخلی آن را تزیین کنیم. دکوراسیون داخلی می تواند بر گرفته از طرح های مختلفی باشد که به واسطه رنگ، نور، تابلو های مختلفی و… تزیین شده باشد. نکته اصلی در تزیین این مورد سلیقه افراد است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. تابلوهای سفال به عنوان یک محصول فوق العاده جذاب بشمار می روند که برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب می باشند. این محصولات به دلیل آن که برجسته هستند برای افرادی که استفاده می کنند فوق العاده قابل لمس تر می باشند.

تابلوهای هخامنشی برجسته

تابلوهای سفال هخامنشی که به صورت برجسته تولید می شوند برگرفته از انواع طرح هایی هستند که در تخت جمشید یا پاسارگاد موجود است. این محصولات فروش قابل قبولی دارنداگر دوران هخامنشی را در نظر بگیریم، آثاری که در استان فارس و مخصوصا در شیراز بر جای مانده است، متعلق به آن دوران می باشد. این آثار زیبایی زیادی دارند و غرور ملی ایران بشمار می روند. اعتقاد مردم ایران در زمان حاظر بر این است که می توانند از محصولاتی استفاده کنند که زیبایی زیادی دارند و همینطور به طرح های هخامنشی مزین هستند.یکی از هنر هایی که می تواند تصاویر و اثار هخامنشی را به صورت زیبایی ایجاد کنند، سفالگری است. تابلوهای برجسته سفال مشابه سنگ نوشته های هخامنشی هستند و دلیل اصلی فروش بالای آن می باشد.

نقش برجسته سفال نمای ساختمان

تابلو های سفال نقش برجسته جز محصولاتی هستند که برای نمای ساختمان فوق العاده مناسب هستند و می توان از آن ها برای جلوه جذاب تر استفاده نمود.اگر کلیت یک ساختمان را به دو نما تقسیم کنیم، نمای بیرونی برای افرادی که می خواهند بدون دیدن داخل قضاوت کنند بسیار مهم می باشد. همیشه نمای بیرونی زود تر از داخل تشکل می شود تا ساختمان جذابیت خود را بالا نگه دارد. برای آن که نمای ساختمانی زیبایی داشته باشیم می توان از محصولات متنوعی چون سنگ، آجر، سفال و… استفاده نمود. تابلو های نقش برجسته سفال محصولاتی هستند که زیبایی زیاد داشته و به طبع منحصر بفرد تر می باشند. نسبت به سایزی که نیاز داریم می توان از آن ها استفاده نمود.

تابلو لابی با سفال

اگر قصد آن را دارید که لابی یک ساختمان مانند هتل، استخر، فروشگاه و… را تزیین کنید به مراحل ساخت و نوع آن دقت زیادی داشته باشید. تابلو با سفال برجسته با توجه به طرحی که دارد برای این موضوع مناسبت زیادی دارد.چیدمان محیط های مسقف به دو صورت انجام می شود. اگر محیط ها عمومی باشند باید طرح های ساده تر و البته جذاب تری استفاده شود. محیط های خصوصی نیز با توجه به سلیقه افراد ساخته می شوند. چیدمان لابی باید به گونه ای باشد که افراد حس آرامش بیشتری داشته باشند چون این محیط به صورت عمومی استفاده می شود. به طبع در هر حالت می توان مراحل ساخت مختلفی را در این موضوعات مورد استفاده قرار داد. تابلو سفال و محصولات مشابه آن می توانند بسیار مناسب ساخت دکوراسیون داخلی محیط های خصوصی و عمومی باشند.

مطالب مربوطه