تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
خشت گل تابلو سفالی | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

خشت گل تابلو سفالی

خشت گل تابلو سفالی

خشت گل تابلو سفالی

خشت گل تابلو سفالی

من خوشحال به اعلام که سه روش پرتاب بزرگ هستم: نکاتی برای پرتاب فرم تابلو سفال نقش برجسته پیچیده با استفاده از مهارت های پایه برای پرتاب دانلود در حال حاضر در دسترس است! به شما یک ایده از چیزهای بزرگ و برجسته در این مجموعه، من ارسال گزیده ای صبح امروز به من بدهید.
ارائه همه چیز است! تصور کنید که خود را در یک مهمانی ورود
با یک بسته شش مکزیکی نوشیدنی مورد علاقه خود را حلق آویز از یک طرف
و شکم یک سطل آب و تاب در کف از لود شده با لیمو
دیگر. بتواند قطعه سرامیک در قسمت زیرین را قادر می سازد شما را به
میزبان خود را در آغوش دلچسب با دست پر! این ایده جیک Allee پشت او بود “با آب و تاب سطل.” اتمام فرآیند جیک زیر! – جنیفر Harnetty، سردبیر.سطل آب و تاب یک محصول از چند عنصر در است من
فرآیند خلاق است. یکی از عناصر اصلی تاریخی است
الهام بخش، و، پس از نگاه نمونه های بسیاری از دوره چینی چو
برنز، من شروع به در مورد اینکه چطور جهت تغییر فکر می کنم
اشکال من برای ساخت کار جدید است. بسیاری از قطعات برنز یک ترکیب
از عناصر هندسی و ارگانیک با کیفیت و زاویه ای است که باعث ایجاد
علاقه در فرم، و من می خواستم به تزریق این را به من
مجموعه.شالوده شکنی اشکال چینی در کتاب طرح من، من متوجه شدم که بسیاری از
از این قطعات در سه پایه که بلند اشکال در شیوه ای ایستاده است که
باعث می شود من می خواهم به قرار دادن دست من در زیر آنها و بلند آنها را. من هم همینطور
متوجه شدم که بسیاری از بافت ایجاد شده از خاک رس در تغییر نظر می رسد
دو طرف از قطعات من و لامپ در سر من روی گرداند. چگونه
می توانم یک فرم است که باعث بیننده خواهید به تعامل با ایجاد
آن را در راه همان است که من می خواستم که مسئولیت رسیدگی به برنزی باستانی چینی در
یک سه پایه.سطل با آب و تاب از سه شکل اساسی پرتاب تشکیل شده است. اولین
یک سیلندر پیازی است که مشخص شده اند، تغییر و  است. دومین
یک دیسک ضخامت کشیده به یک بیضی است. آخرین آن یک ته، گسترده است
سیلندر با لب پاک و توجه به پایه. بعد ازایجاد این قطعات، آنها از هم جدا برش داده شده و مورد استفاده مجدد قرار برای مونتاژ. انجام دادن
همه پرتاب در همان زمان برای اطمینان از محتوا و حتی رطوبت در
اجزاء.این تکنیک در سه روش سفال چرخ پرتاب بزرگ شامل: نکاتی در مورد پرتاب فرم سفال پیچیده با استفاده از مهارت های پرتاب عمومی، رایگان است که به هنر و سرامیک مشترکین روزانه. اتمام دیگر هدیه رایگان ما را به خوبی!

فرآیند خشت تابلو سفال

پرتاب یک تابلو سفال عمومی بدون پایین. توجه اضافی به محور چرا که هر گونه نقص در شکل نهایی منعکس شده است.
پس از ایجاد پروفایل، دقت یک شبکه به طور مساوی فاصله سراسر بیرونی علامت. گام بعدی را بزرگ نمایی به شکل و نتیجه نهایی در حجم بزرگتر است.با شروع از پایین و کار را به بالا، فشار دهید کردن فرم با انگشت خود را با استفاده از علائم به عنوان دستورالعمل. سعی کنید فشار دهید هر منطقه به همان مقدار به منظور حفظ تقارن فرم.را توپ های کوچک از خاک رس و فشار دهید و آنها را به خاک رس در تقاطع شبکه. این در را هل می دهد و بر تغییر. اصلاح خاک رس بیش از حد از پایین.را کنار بگذارند و اجازه آن را برای تبدیل شدن به چرم سخت است.پرتاب یک دیسک ضخامت ۱ اینچ و فشرده سازی آن، اما پایان دادن به فشرده سازی مورد ۳/۴ اینچ از لبه. این کار باعث ایجاد یک خط که بعدها به عناصر طراحی گلدان مربوط.مشخصات لبه بیرونی سپس صاف دیسک تضعیف نگه دارید.بلافاصله حذف دیسک از چرخ و کشش آن را به یک بیضی با پرتاب آن بر روی یک سطح بوم.اطمینان حاصل کنید که قطعه بازدید جدول در یک زاویه به طوری دیسک امتداد.خاک رس باید یک “حلقه” صدا به جای یک “تصادم ایجاد صدا!” در هنگام برخورد جدول.بعد از کشش دیسک، رول لبه بیش از بین بردن هر گونه هشیاری است.این هم یک رابطه بین منطقه فر و دسته که بعدا متصل خواهد ایجاد می کند.این تکنیک در سه روش سفال چرخ پرتاب بزرگ شامل: نکاتی در مورد پرتاب فرم سفال پیچیده با استفاده از مهارت های پرتاب عمومی، رایگان است که به هنر و سرامیک مشترکین روزانه. اتمام دیگر هدیه رایگان ما را به خوبی!پرتاب یک سیلندر ته گسترده ای است. تقلید از منحنی ایجاد شده توسط طرف سیلندر تغییر پیازی.شکل و فشرده سازی لب. پایان پایه با کارت اعتباری قدیمی با تحقیقات منحنی برش را به آن. این کار باعث ایجاد یک خط که مربوط به مشخصات لبه دیگر. را کنار بگذارند به سفت کردن.اصلاح خاک رس بیش از حد از پایین فرم پیازی.قطعه باید بالای متقارن به پایین و از چپ به راست باشد.برش فرم پیازی چرم سخت و دیسک کشیده در نیم.این تبدیل شدن به شکم و stilts در آمد.آماده برای مونتاژ با به ثمر رساندن قطعات.محل کوچک پیازی بر روی یک تکه از فوم و ضمیمه آن را به stilts در.تقویت اتصال در داخل کشور، با یک سیم پیچ کوچک است که در مخلوط شده است.ضمیمه چوب پا راه رفتن است.برش دور یک بخش از سیلندر گسترده، و ضمیمه آن به لبه کاسه.به یاد داشته باشید که همیشه خاک رس بیشتر ترک از شما فکر می کنم شما باید هنگام برش این قطعه.مخلوط های نواری کوچک برای تقویت تمام مفاصل در هر دو در داخل و خارج از قطعه.ادامه به استراحت قطعه در یک بلوک از فوم برای محافظت از stilts در و کاسه.قطع یک منحنی در پایه هر چوب پا راه رفتن، اما توجه به رابطه این منحنی به شکل کامپوزیت است.پس از پرداختن به جزئیات در قسمت زیرین، جلو دو دسته کوتاه و وصل آنها را به بالای stilts در.حلقه دسته به تقلید از بالای چوب پا راه رفتن. خشک قطعه تحت پلاستیکی برای چند روز.”سه گانه با آب و تاب سطل،” ۶-۱ / ۲ اینچ در ارتفاع، پرتاب و تغییرفرم کامپوزیت، نوشابه اخراج به مخروط ۱۰٫ قطعه های معماری طراحیبرای بالا بردن مواد غذایی در اسراف از گسترش پدیده درهم و برهم استاندارد.این قطعه تحت این فرض که همه را دوستپودینگ شکلات با ذرت آبش خود مخلوط می شوند.

مطالب مربوطه