تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
راهنمایی برای سفال و تابلو سفالی | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

راهنمایی برای سفال و تابلو سفالی

راهنمایی تابلو سفالی

راهنمایی برای سفال و تابلو سفالی

من باید اعتراف، لعاب است تابلو سفالی نقش برجسته بخش مورد علاقه من از روند و سرامیک است. این احتمالا به دلیل پتانسیل خود را به شکستن و یا یک گلدان خوب (و باور من، من “شکسته” کاملا چند با استفاده از لعاب فقیر). من تمایل به یک بیت از یک شیشه گر درهم و برهم و من گاهی اوقات از طریق آن به سرعت کمی بیشتر از من باید عجله.

روش ها و دقیق: دنور، کلرادو هنرمند تابلو سفالی آنی Chrietzberg قطب مخالف من در اتاق لعاب است. من می دانم که نتایج شیشه من می تواند تا حد زیادی بهبود اگر من به دنبال فقط چند راهنمایی آنی. بنابراین من آنها را به اشتراک گذاری هستم با جامعه در پست امروز (گزیده ای از رایگان دانلود جدید ما چگونه می توان سفال: چگونه به یادگیری تکنیک های سفال و لذت بردن از کار کردن با خاک رس). امیدوارم که شما از مشاوره آنی بهره مند بیش از حد! – جنیفر Harnetty، سردبیر.

نکات برای شیشه موفقیت
ابزار برای تابلو سفالی برای اشکال پیچیده متشکل از عناصر پرتاب و بافت، من با استفاده از ترکیبی از ریختن، فرو بردن و مسواک زدن به رنگ که در آن من آن را می خواهم. فرو بردن ساده ترین راه برای اطمینان حاصل شود حتی یک برنامه است، و ریختن، با کمی تمرین است، به بعد. مسواک زدن طول می کشد عمل بیشتر، زمان و توجه، و من فقط از آن استفاده کنید زمانی که دو روش اول گزینه برای یک محل روی حیله و تزویر در یک قابلمه نمی شود. دو مشکل درگیر با نرم افزار لعاب آب و وزن می باشد. هنگامی که یک قابلمه بیسک می شود بیش از حد با آب اشباع شده، آن را لعاب درست را قبول نمی کند، تا زمانی که شیشه ای، از جمله زمانی که اصلاحات استفاده از حداقل مقدار از آب امکان پذیر است. و به عنوان جاذبه، من شک دارم این هر کسی که قطره ای متمرد یک لعاب پیوندخوردن نرم افزار کامل از لعاب قبلی را تجربه نکرده است.

این مقاله از نکات از بخش جوانب از یک مسئله پشت سفال ساخت مصور گزیده ای شد. برای دیدن بیشتر از آنچه سفال ساخت مصور را ارائه کرده است، چک کردن آخرین شماره در اینجا.
• نگه داشتن bisqueware تمیز. مایعات ضدعفونی، و یا حتی روغن از دست شما، می توانید ایجاد مقاومت در برابر لکه که در آن لعاب پایبند به طور یکنواخت یا نه در همه. در طول تمام مراحل پوشش شیشه ای، از جمله بارگیری و تخلیه کوره، رسیدگی به bisqueware با یک جفت تمیز دستکش یکبار مصرف. اگر شما فکر می کنم bisqueware خود را به خطر افتاده است – پخش با چیزی، پوشش داده شده با دوده، و یا شاید توسط یک بازدید کننده انجام می شود – پینک آن را دوباره به جای خطر خشک با لعاب شکلات خزنده بافت های تابلو سفالی .

روش های بافت تابلو سفال دستی  حذف تمام گرد و غبار قبل از جلزنج از جمله گرد و غبار بیسک، گرد و غبار استودیو و حتی خانواده و یا خیابان گرد و غبار. استفاده از یک کمپرسور هوا برای نتایج ادم، اما کار در خارج و یا در یک منطقه به خوبی تهویه مناسب و دور از فضای کاری اصلی خود را، به عنوان گرد و غبار بیسک به ریه های شما را بسیار ساینده است.

ظروف سفالی و کاغذ کاربید استفاده از سیلیکون به حذف هر گونه لکه های زبر شما قبل از شلیک بیسک از دست رفته. محل کار خود را بر روی یک تکه از فوم برای جلوگیری از پیکور. پس از سنباده، پاک کردن با یک اسفنج مرطوب به حذف همه آثار از شن و ماسه و گرد و غبار. استفاده از یک اسفنج مرطوب به جای شستشو، که باید به حداقل نگه داشته. به زور گرفتن اسفنج به طور کامل و چرخش آن به طوری که هر منطقه تنها یک بار استفاده می شود. من تمایل به استفاده از نیم دوجین یا از آن نارنجی اسفنج مصنوعی دور در طول هر جلسه پوشش شیشه ای داده شده است.

شیشه ای برای موفقیت-۱
شیشه ای برای موفقیت-۲
شیشه ای برای موفقیت-۳

• لعاب باید به خوبی مخلوط می شوند. من با استفاده از مته برقی با یک مخلوط کن لحظه متصل شده است. در صورتی که برای لعاب خشک و سفت در دو طرف سطل، وجود دارد الک لعاب، سپس آن را به یک سطل تمیز بازگشت.

• لعاب تمام فضای داخلی از گلدان خود را برای اولین بار با ریختن قرصی در، و سپس آن را در اطراف آلیاژها برای پوشش کامل. برای قطعات پیچیده نیاز به تعدادی از مراحل لعاب، لعاب داخل روز قبل به شما یک سطح خشک کن برای کار با، به ویژه برای مسواک زدن است.

• هنگامی که از بین بردن لعاب ناخواسته، خراش به همان اندازه از آن را به عنوان شما می توانید با یک ابزار دندانپزشکی یا یک لیسه فلزی کوچک به حفظ یک خط تیز. یک اسفنج مرطوب حذف لعاب باقی مانده با چند ضربه، نگه داشتن مصرف آب به حداقل برساند.

شیشه ای برای موفقیت-۴
شیشه ای برای موفقیت-۵
شیشه ای برای موفقیت-۶

• استفاده از یک برس سفت برای کمک به میگذرد لعاب تمیز از بافت.

• برای فرو بردن لعاب، یک ظرف مناسب اندازه برای کار در دست را انتخاب کنید. من تعداد زیادی از اندازه های مختلف از کاسه کم عمق که مناسب برای فرو بردن دو طرف قطعه من هستند. ای کاسه کم عمق من اجازه می دهد تا ببینید که چه من انجام، بنابراین من حتی استفاده از آنها را برای چیزهای کوچکتر که به سطل لعاب مناسب است.

• هنگامی که شما نمی توانید شیب و یا ریختن، از آن زمان برای مسواک زدن است. سازمان دیده بان بیسک خود را به عنوان قلم مو، لعاب براق و مرطوب است و زمانی اعمال می شود، پس از آن می شود مات به عنوان بیسک آب جذب می کند. اگر شما recoat خیلی زود بیش از یک کت مرطوب، شما لایه پایه و اساس به جای انتقال یک کت دوم حرکت می کند. در نظر بگیرید گرانش هنگام مسواک زدن و گلدان نگه داشتن هر دو برای تشویق لعاب به جایی که شما آن را می خواهید و آن را نگه دارید از در حال اجرا که در آن شما آن را می خواهم.

شیشه ای برای موفقیت-۸
شیشه ای برای موفقیت-۹
شیشه ای برای موفقیت-۱۰

• اگر یک قطره جریان بر روی یک سطح قبلا جداره، متوقف کردن، مجموعه ای از گلدان به پایین و صبر کنید. مقاومت در برابر اصرار به پاک کردن قطره با یک اسفنج. اجازه دهید که قطره ای خشک و سپس با دقت آن را خراش را با یک ابزار دندانپزشکی یا دنده های فلزی. استفاده از یک برس کوچک و جمع و جور برای پاک کردن دور لعاب در مناطق شما نمی توانید با یک اسفنج برسد.

• آیا قرصی از سطل لعاب بزرگ براش نیست. پور مقدار کمی را به یک فنجان، پس از آن سریع آن را هم بزنید تا اطمینان حاصل شود که آن باقی می ماند به درستی مخلوط می شوند. نگه داشتن یک بزرگ، اسفنج مرطوب نزدیک به نگه داشتن دسته قلم مو تمیز. میگذرد ولگرد اغلب با یک دسته کامل از لعاب شروع می شود.

• اگر شما در حال جلزنج گلدان هایی که پا تعریف ندارد، در سراسر یک قطعه از ۲۲۰ شن کاغذ سنباده سیلیکون کاربید فشار آنها. کاغذ سنباده حذف برخی از قرصی از مناطق تماس، نشان می دهد که در آن شما نیاز به پاک کردن لعاب باقی مانده است.

مطالب مربوطه