تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
سفال زیبا برای تابلو سفال | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

سفال زیبا برای تابلو سفال

زیبایی برای تابلو سفال

سفال-زیبا-برای-تابلو-سفال

طولانی نیست به زندگی حرفه ای خود تابلو سفال نقش برجسته، جیم Gottuso شیفته با ایده استفاده از موم مقاومت در برابر برای دکوراسیون سطح شد. تنها مشکل این بود که موم مقاومت در برابر به خوبی با دکوراسیون ظریف یا قلممو نازک نیست.تجربه و کاوش، در حالی که همه ساخت و ساز خود را زیبایی شناسی، و کشف مقاومت در برابر محیط است که می تواند او را به آنچه او می خواست به: لاک جلا دادن. امروز، جیم توضیح می دهد که چگونه او با استفاده از لاک جلا دادن و مقاومت در برابر آب و سایش به ایجاد سطوح پیچیده الگو است.به دنبال صنوبر تا گلدان خود را؟سطح، لعاب، و فرم آن همه را پوشش می دهد! چرا صبر کنید تا کشتی؟سطح، لعاب، و فرم در حال حاضر به عنوان یک دانلود در دسترس است!حدود پنج سال پیش، من تصمیم به کشتی سوار در زندگی حرفه ای سرامیک و قبل از اینکه طولانی توسعه علاقه به تلاش برای بهره برداری استفاده از موم مقاومت در برابر در خدمت دکوراسیون سطح. من با واکس من در هر دو bisqueware و greenware سعی نا امید شده بود. آنها globs از ماده چسبنده و لزج که به برس نازک و یا نرم افزار های ظریف پاسخ نداده بودند.در همان زمان من از کار آرن از Ase که کار اتفاق افتاد کاملا من طبقه، به ویژه تابلو سفال پس از ناموفق تلاش موم، پارافین، و متوسط ​​اکریلیک در greenware در تلاش برای اچ مناطق محافظت نشده و ایجاد عمق به سطح. دکوراسیون خود را فوق العاده ظریف و، البته، استفاده او از نمک های محلول و پرسلن شفاف با هم در قطعه زیبایی متعالی است. چه روشن نیست چیزی بود که او برای یک مقاومت استفاده می شود. به نظر می رسد که آرن رنگ آب بر روی ظروف چینی، که شده است به عنوان کتاب قطعی در استفاده از نمک های محلول شرح داده شده و مواد تشکیل دهنده مخفی تا به حال در آن کتاب باشد نوشته بود. متاسفانه این از چاپ، اما کتابخانه موفق به پیدا کردن یک کپی، و این کتاب نشان داد که ماده به عنوان لاک جلا دادن.من کنون توسط بلاگرهای گفت، مایکل کلاین، که در Penland روند استفاده از یک مقاومت در برابر و انحلال رس unfired در معرض به عنوان آبی سایش ارجاع شد. این مساله مدل های تابلو سفال نقش برجسته شومینه یک کمی علمی به من اما در نبود جایگزین مختصر آن را به خوبی ممکن است بهترین نام برای آن باشد.پس از چند سال از آبی سایش آزمون و خطا و همچنین پرورش تکامل واژگان بصری شخصی، معلوم است که این روند وجوش بسیار خوبی با چه تجدید نظر به احساس من از طراحی، فرم، و زیبایی شناسی. برای سال های بسیاری به طراحی خاص، نقاشی، نقاشی، خوشنویسی و سبک خود جلب شده است، و معمولا هنرمندان مانند سای Twombly و مارک توبی استناد به عنوان تأثیرات، همراه با درک من از نوشتن خودکار یونگ. اما پس از سال ها واقعا اهمیت ندادن در مورد ریشه های نفوذ، من آمده ام به این باور است که من همیشه تنها در عشق با چه اتفاقی می افتد وقتی که یک قلم مو، قلم یا مداد را می سازد تماس با سطح دیگر بوده است. با استفاده از لاک جلا دادن به عنوان یک مقاومت در خشک، خاک رس unfired اجازه می دهد تا سطح بدون از دست دادن و بی واسطه و خودانگیختگی از قلممو اچ.<p> در Fig.1 درخواست مقاومت در برابر به هر دو پا و لبه حفظ تمامیت خود را در طول این فرآیند است.

تفکر در معکوس تابلو سفال

خرید اینترنتی تابلو سفال نقش برجسته شروع با خشک استخوان، قطعه به طور کامل کمرنگ، در این مورد یک کاسه است. از آنجا که قطعات من معمولا در مورد ۴/۱ اینچ ضخامت، کاهش تدریجی به ۳/۱۶ اینچ در لبه، من به مراقبت بیشتری برای قرار دادن یک سویه بر روی آن. این فرآیند نیاز به کمی تفکر در جهت معکوس. محافظت از قسمت های قطعه ای که به تغییر نخواهد شد. اولین لایه لاک جلا دادن مقاومت در برابر اعمال شده به قطعه، به دلیل آن را پوشش می دهد از خاک رس قبل از هر گونه سایش می گیرد، تا پایان بودن بالاترین لایه، یا بالاترین منطقه امداد در پایان این فرآیند است. از آنجا که من نمی خواهم لبه و یا پا به اچ، من اعمال مقاومت در برابر به هر دو برای حفظ یکپارچگی خود را در طول فرایند (شکل ۱).

تعریف پیش زمینه سفال

گام بعدی این است که تابلو سفالی برای اعمال اولین لایه از مقاومت در برابر که دکوراسیون ایجاد و در لایه بالایی یا پیش زمینه از طراحی نهایی (شکل ۲) منجر خواهد شد. یکی از راه های در این باره فکر می شود به تصور نوشتن نام خود را با لاک جلا دادن پس از آن اچ مناطق سازمان ملل متحد shellacked است. اگر، پس از آن یک لایه دیگر از لاک جلا دادن در یک الگوی شبکه بر روی نام استفاده شد و دوباره اچ، نتیجه به عنوان نام خود را معلق در هوا بر شبکه ظاهر می شود، حتی اگر برنامه های کاربردی در جهت معکوس انجام شد. اگر چه این به نظر می رسد ضد بصری، آن را با تکرار روشن می شود. برای قطعه به پایان رسید در اینجا نشان داده شده است، اولین لایه یک سری از علائم خوشنویسی عمودی است که از پا به لبه رفتن است.

مواد ساینده خاک رس

پس از اجازه دادن لاک جلا دادن کاملا خشک (۲۴ ساعت انجام خواهد داد)، شما آماده برای پاک کردن در مناطق در معرض با یک اسفنج مرطوب (شکل ۳) است. اگر شما قصد حفظ آنچه که در لاک جلا گذاشته شده است بدون تخریب، شما ممکن است بخواهید به کنار گذاشتن ایده سایش، از هدف خود را در این روند به عنوان مثل انحلال رس فکر می کنم، هر چند که از لحاظ فنی چه اتفاقی می افتد نیست.سایش هنگامی رخ میدهد که آب بین اسفنج و سطح گلدان را جمع آوری خارج ذرات رس در آن و یک دوغاب محلی، که ضخیم تر و ضخیم خواهد شد به شما به عنوان ایجاد می کند. ترک این دوغاب ضخامت بین اسفنج و گلدان خوب است برای تصویر لاک جلا دادن شما نیست. وقتی اسفنج دارای مقدار زیادی از خاک رس در سطح و آب کمی به سمت چپ در آن، شما به احتمال زیاد به سادگی از بین بردن تصویر خود را همراه با مناطق محافظت نشده است به عنوان ذرات بزرگ در اسفنج بارها و بارها حرکت در سراسر و خراش به سطح.برای جلوگیری از این، بار یک اسفنج با آب و پاک کردن سطح گلدان تا دوغاب شروع به تشکیل می دهند، و سپس شستشو اسفنج به طور کامل در سطل خود را از آب و تکرار. در اوایل این مرحله، با مناطق بزرگ محافظت نشده از خاک رس، این بدان معناست که شما نیاز به شستشو از اسفنج اغلب، گاهی اوقات پس از تنها دو تند در سراسر خاک رس.

تعریف وسط زمین سفالی

پس از اجازه دادن قطعه به طور کامل خشک دوباره یک لایه دوم از لاک جلا دادن اعمال می شود. من در تلاش برای ایجاد ظاهر در کاسه نهایی یک سکته مغزی قلم مو نازک است که معلق در هوا و یا نشسته در بالای دیگری، کمی گسترده تر، سکته مغزی قلم مو. من درخواست لاک جلا دادن بیش از بالای خطوط لاک جلا اصلی و این لایه دوم گسترش حدود ۱/۸ اینچ از لبه که لایه اول (شکل ۴).

اضافه کردن عناصر خطی تابلو

در این کاسه خاص، هدف من این است که یک تقویت خطی از فضای منفی که توسط قلممو کمی گسترش ایجاد شده است. برای رسیدن به این تابلو سفالی، لاک جلا دادن نیز در همه مناطق محافظت نشده باقی مانده اعمال می شود، می روم تنها یک (۱ / ۸-۳ / ۱۶ اینچ) شکاف کوچک از خاک رس خالی بین دو مناطق تحت پوشش (شکل ۵).اجازه می دهد که قطعه به خشک دوباره و تکرار فرآیند اچ (شکل ۶). از آنجا که بیشتر (یا حتی بیشتر) از سطح با لاک جلا دادن در این نقطه از پوشش، شما لازم نیست که به طور کامل شستشو اسفنج کاملا به عنوان اغلب. هنگامی که شما متوجه حال توسعه دوغاب، شستشو اسفنج برای جلوگیری از سمباده زن لبه های مناطق در برابر، در غیر این صورت خطوط خود را ممکن است دندانه دار به جای لبه واضح دارند. از آنجا که مساحت حال منحل شدن شرکت های خطی به هواپیماهای بزرگ مخالف، در حال حرکت در یک حرکت دایره ای با کمک اسفنج در گرفتن عمق یکنواخت به اچ است. می توان آن را دشوار است به ویژه برای ارزیابی چقدر عمیق اچ اکنون به دلیل لایه های لاک جلا دادن برخی از ضخامت یا خود عمق. لاک جلا دادن در نهایت سوختن در بیسک و تنها پس از عمق و یکنواختی از اچ نشان داد.

اضافه کردن رنگ در سفال

سفال اجازه دهید که قطعه کاملا خشک سپس برس یک لغزش سیاه و سفید مناسب برای استفاده در greenware بیش از کل خارج از کاسه (شکل ۷). لغزش سیاه و سفید من از پرتاب اصلاح لغزش و ۳۵ گرم میسون لکه # ۶۶۰۰ سیاه و سفید اضافه شده در هر ۲ فنجان لغزش ساخته شده است.با یک اسفنج، پاک کردن هر لغزش است که در بین خطوط اچ قبل از آن را خشک (شکل ۸). به یاد داشته باشید که اگر شما به طور تصادفی لغزش بیش از حد را خاموش و مناطق حفاظت نشده که در حال حاضر به خاک رس لخت وجود دارد، از آن نسبتا آسان به درخواست مجدد لغزش بیشتر بلافاصله به آن منطقه و دوباره سعی کنید اجازه می دهد آن را به خشک، پس از آن آتش بیسک.

استراتژی جلزنج

وقتی کاسه است بیسک کار اخراج شده، شما در نهایت قادر به ببینید که چگونه تابلو سفال به نظر می رسد دکوراسیون، از پیچیدگی های خاص از لایه های اچ به تضاد بین رنگ های تیره و نور از مناطق تضعیف و لخت باشد. در این نقطه، باقی مانده پوسته پوسته ممکن است در همه جا لاک جلا دادن، استفاده شد بسته به ضخامت لایه های لاک جلا دادن است. این افتضاح به بار میآورد با استفاده از لعاب، بنابراین مسواک زدن تمام سطح با یک برس سفت لازم است به آن را پاک کردن (شکل ۹).وقتی شیشه ای، من گلدان من فرو اما پاش، ریختن و نقاشی لعاب نیز کار می کند. البته، به منظور تاکید بر تفاوت های ظریف در امداد، لعاب شفاف یا شفاف، یا لعاب که بیش از بافت و لبه های شکسته، بهترین کار می کند. اگر لغزش های تیره رنگ است (مثل این یکی سیاه و سفید)، تیره تر کاهش لعاب راه را بر کنتراست. توجه: از آنجا که تسکین کم است، یک نرم افزار لعاب نازک بهتر از خشک با لعاب شکلات ضخیم تر بر روی قطعه به پایان رسید اثر اچ نرم کار می کند.لاک جلا ضخامت زمانی که در معرض هوا و توانایی خود را به خیس خوردن به بدن رس به طور کامل از دست بدهند. می توان آن را با الکل رقیق اما در طول زمان آن را ویسکوزیته خود را از دست و در نهایت نیاز به دور انداخته شود. جلوگیری از اتلاف توسط دکنتینگ تنها آنچه شما را در یک ظرف سرپوشیده کوچک برای برنامه نیاز دارند.

مطالب مربوطه