تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
فرم سفال ساخته شده چیست | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

فرم سفال ساخته شده چیست

فرم سفال ساخته

فرم سفال ساخته شده چیست

فرم سفال ساخته شده چیست

من بیشتر بر روی چرخ کار، اگر چه اخیرا من در حال مرگ به صرف برخی از زمان در کار تابلو سفال نقش برجسته من کاملا توسط گرفتن برای دیدن ها تازگی کار الهام گرفته شده است، و، البته، پست دبورا از هفته گذشته و پس از فرانک جیمز فیشر از هفته قبل از.بسیاری از چیزهای شگفت انگیز است که می توان با اسلب انجام وجود دارد، و در حالی که دال ساختمان می تواند بسیار ساده به نظر می رسد، آن را به برخی از عمل به یاد بگیرند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به اسلب با ظرافت. بنابراین ما با هم یک رایگان دانلود جدید قرار داده ام با برخی از پروژه های بزرگ را امتحان کنید و راهنمایی برای کمک به ایجاد ظرافت خود را با کاشی.راهنمای انتخاب یک غلتک موج نو و ساخت سفال موج نو: پست امروز یک نمونه از آنچه در داخل موج نو تکنیک های غلتک و راهنمایی است. در آن، مارسیا Selsor نشان می دهد چگونه tarpaper می تواند به عنوان یک ماده قالب ریزی و سازه برای دال ساختمان استفاده می شود.کشف روش جدید برای تشکیل handbuilding یک تجربه انگیزشی است. چند سال پیش، بیل دیلی به بنیاد بری مورچه مونتانا آمد به انجام یک کارگاه آموزشی در قالب tarpaper. خوب برای کشتی handbuilt بزرگ خود شناخته شده است، او از انواع روش از جمله با استفاده از tarpaper به عنوان یک ماده قالب ریزی و سازه تشکیل استفاده کرده است. مزایای استفاده از tarpaper که آن را نسبتا سفت، ضد آب، و آن را نسبتا ارزان است. بیشتر از همه، با استفاده از tarpaper به عنوان یک فرم اضافه می کند پشتیبانی به اسلب و تسکین تنش طبیعی در هنگام ساخت یک کشتی بزرگ است.
در هنگام کار با tarpaper، شما باید استفاده و درک خواص آن است. منحنی خوبی کار می کنند اما باید مهندسی شود تا تبدیل به یک ساختار حمایتی قوی است. اشکال زاویه همچنین می توانید کار می کنند اما باید طراحی شود برای جلوگیری از یک دیوار ضعیف است که می تواند افت. قالب های خاک رس با  می توان به دو روش نزدیک. اول، شما می توانید tarpaper تعلیق و ایجاد یک پشتیبانی گهواره مانند، و یا شما می توانید اسلب بیش از یک فرم بیرونی شان. نیز به نام “احساس بام” و می تواند در هر خانه ای پیدا نشد. نمرات رایج ترین ۱۵ پوند و وزن ۳۰ پوند، که نشان می دهد ضخامت هستند. نه بسیار گران است و یک حلقه است (در حدود ۲۰۰ فوت مربع) باید به مدت طولانی دوام. استفاده از قویتر درجه ۳۰ پوند برای ساخت اشکال بزرگ است. توجه: Tarpaper همچنین یک ماده بسیار عالی برای ساخت cottles برای ریختن قالب گچ.برای نشان دادن چگونگی شکل tarpaper کار، من یک کشتی-گلدان مانند چهار طرفه بزرگ با ته ساخته شده است. برای ساخت یک فرم tarpaper، برش ورق های کنترل از tarpaper از رول و ذخیره کردن آنها به طوری که آنها می توانید تخت مستقیم شدن. دراز بکش و یک ورق tarpaper بر روی یک سطح سخت و استفاده از یک چاقو به قطع کردن اشکال (شکل ۱). tarpaper بیش از حد ضخیم به پاک با قیچی قطع می شود و تار لثه تا پره.اشکال برای تابلو سفال من ساخت منحنی جارو. اگر شما می خواهید برای ایجاد یک فرم هندسی نوع تر و یا معماری، کاهش مستقیم انجام خواهد داد. دو طرف از فرم ها با هم با یک سری از زبانه بسته شده است. کاهش مقدار سخاوتمندانه از ۱ اینچ عرض و ۴ اینچی زبانه طولانی و کنار بگذارید.برای ساخت فرم، شما باید به اولین چسب زبانه به طرف tarpaper با استفاده از یک تفنگ چسب داغ. مراقب باشید و پوشیدن دستکش های چرمی برای جلوگیری از سوختن پوست شما. استفاده از یک وظیفه تفنگ چسب سنگین به اوراق قرضه قوی تر از ارتباطات خوب مورد نیاز است برای نگه داشتن فرم با هم تحت وزن اسلب خاک رس. ریختن (فولد) زبانه در نیمه قبل از اتصال آنها به دو طرف، فضای آنها را چسب به طور مساوی و سپس گرم هر برگه در محل چسب زبانه به هر یک از دو طرف بزرگتر، سپس چسب طرف مجاور با هم به صورت دو نیمه (شکل ۳). هنگامی که دو نیمه مونتاژ، چسب آنها را با هم پر چیزهای فرم با روزنامه مچاله. از سقوط از توسط چسب چند تسمه در بالای (شکل ۵) نگه داشتن روزنامه. فرم نتیجه سفت و سخت و به اندازه کافی قوی برای حمایت از اسلب از خاک رس است.فرم تکمیل شده نیاز به به طوری که شما می توانید بر روی کاشی آن گذاشته بودند. از آنجا که شکل من ایجاد شده است منحنی ها، یک سطح صاف به کار خواهد کرد، بنابراین من گهواره ایجاد شده برای استراحت از فرم موجود در. مهد است که به راحتی از بخش های شش اینچی مقوا راه راه بلند همراه با نوار مجرای متحد ساخته به شکل یک حلقه بیضی شکل ، سپس با روزنامه مچاله پر شده است. محل از فرم موجود در لانه (شکل ۶).رول از چهار، ۵/۸ اینچ ضخامت، اسلب مستطیل خاک رس و یک پایه مربع. با استفاده از به پایان رسید، فرم ساخته شده به عنوان یک الگو برای ردیابی بر اسلب و یا معادل مقاله برای کاهش اشکال دقیق. ضخامت یکسان در جسم خاک رس ترویج حتی خشک شدن و جلوگیری از ترک خوردگی و تاب در خشک کردن و شلیک مرحله است. رول از اسلب جلوتر از زمان به نگه داشتن آنها در یک مرطوب / خشک سازگاری مشابه در حالی که کار می کند.
دو اسلب در فرم و وصل آنها با لغزش و به ثمر رساند در درزهای که در آن هیچ استرس بالقوه (شکل ۷) وجود دارد. هنگامی که ساخت یک کشتی بزرگ با ۹۰ درجه زاویه، توجه نزدیک به پیوستن به خوبی در تمام درزهای و گوشه. این مکان کشتی می خواهد از هم جدا در هنگام خشک کردن و شلیک می باشد. برای اشکال پیچیده، استراحت از فرم موجود در یک لانه روزنامه مچاله.پس از شرکت های خاک رس، اما کاملا چرم سخت نیست، چرخش شکل تا زمانی که همه کاشی اضافه شده است. مزیت هنوز هم وجود دارد که در نقاط تنش از اشکال برطرف شده توسط درزهای در جاهای دیگر واقع شده است. به عنوان شرکت های قطعه بالا، آن را بچرخانید در لانه برای تشویق حتی خشک شدن. سشوار می توانید سرعت بخشیدن به روند. برای اشکال پیچیده، استراحت از فرم موجود در یک لانه روزنامه مچاله.شما می توانید باز بالای تابلو سفالی و یا مهر و موم آن را با دال دیگر بسته است. اگر شما به طور کامل پوشش بالا، آن را تکه تکه باز پس از تمام فرم سفت است و می تواند خود را نگه دارید، و حذف روزنامه مچاله و tarpaper از داخل. بعد از برداشتن قالب، reseal درزهای. توجه داشته باشید که از خاک رس در سمت tarpaper از فرم مرطوب تر است از tarpaper ضد آب است. این اشکال فقط برای یک بار استفاده کنید خوب است اما آنها نیز انجام فضا در یک استودیو شلوغ اشغال نمی کند.پس از خاک رس چرم سخت است و پر کردن روزنامه ها و tarpaper برداشته شود، شما می توانید فرم را اصلاح کرد. پر divots با اضافات کوچک، و اضافه کردن تعریف به لبه با استفاده از یک ابزار Surform منحنی (شکل ۸). اصلاح سطح به هر میزان مورد نظر شما، حتی ترک برخی از قطعات با علائم خاشاک. تیغه منحنی پاک یو پی اس لبه ها را با یک خط سازگار تمیز که از لحاظ بصری قوی است. اضافه کردن لب به لبه به شکل حضور بیشتر بصری قابل توجه و همچنین باعث تقویت ناحیه لبه را. پس از تکمیل فرم، آن را بر روی ۲ × ۴ را برای اطمینان از خشک شدن حتی (شکل ۹).گلدان به پایان رسید نشان داده شده در این مقاله با سکته مغزی قلم مو گسترده تزئین شده و اخراج در یک کوره نوشابه شد. سطح نتیجه و شکل منعکس جنبش نقاشی که به شکل tarpaper اصلی را برانگیخت.

مطالب مربوطه