تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
چگونه استفاده کنید از سفال نازک در تابلو | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

چگونه استفاده کنید از سفال نازک در تابلو

سفال نازک در تابلو

چگونه استفاده کنید از سفال نازک در تابلو

ساخت خطوط نازک بر روی تابلو سفال یک چالش با یک تریلر لغزش است، اما وجود دارد یک زن و شوهر از گزینه های دیگر است که می تواند کار انجام می شود: میشیما، لغزش منبت با موم، و شاید برخی از دیگران است.در پست امروز، ما در منبت لغزش با موم تمرکز می کنند. داگ Peltzman با استفاده از این روش، همراه با برخی از لاتکس مقاومت در برابر ایجاد دکوراسیون زیبا تقسیم کرد. در ادامه به ببینید که چگونه او آن را ندارد.

تزئینات تابلو سفالی

تزئین تابلو سفال نیاز به خطوط حکاکی شده با یک لغزش سیاه و سفید منبت کاری شده. هنگامی که در قوری سخت چرم، موم قلم مو بر روی کل قطعه است.هنگامی که خشک موم، قطعه آماده با خطوط، الگوها، و یا نقاشی حکاکی شده است. من یک قطعه من را به بخش های عمودی برابر با استفاده از یک خط کش و یک ابزار سوزن تقسیم و حجاری خطوط افقی با استفاده از خطوط از حلقه رس افقی به عنوان یک راهنمای (شکل ۱). حالا که قطعه به بخش هایی تقسیم شده است، من با پر کردن در هر مربع دیگر با یک الگوی شروع می شود. زمانی که همه از برش کامل، شروع به منبت لغزش سیاه و سفید.یک برس کوچک، با دقت رنگ لغزش را به هر خط. شما باید دریابید که به دلیل لایه موم بر روی خاک رس، مهره لغزش به سمت راست به برش (شکل ۲). موم همچنین با تمیز کردن کمک می کند. استفاده از یک اسفنج به آرامی مرطوب به حذف هر گونه لغزش اضافی سیاه و سفید. موم مانع ایجاد می کند و اجازه نمی دهد که اسفنج به حذف رس و یا اجازه لغزش در سیاه و سفید گل تا چینی سفید.آخرین مرحله در مرحله greenware است در صورت دلخواه به اعمال بافت. من با استفاده تابلو سفالی از دندان از یک تیغه اره اهن بری برش تا به اعمال بافت به تمام مناطقی که حکاکی و منبت کاری نمی.ارین Furimsky نشان می دهد این روش، در میان دیگران بسیاری، در خود ویدیو خود لایه سطوح!سفارش کپی خود را امروز! آتش پینک قوری به حداقل مخروطی ۰۴، برای اطمینان از بدن رس است بیش از حد متخلخل نمی کند و لعاب بیش از حد جذب نمی کند، قطعه به حذف گرد و غبار شستشو و اجازه می دهد آن را به طور کامل خشک شود.به ماسک کردن مناطق برای استفاده از لعاب های متعدد، استفاده از مایع لاتکس. لاتکس است آمونیاک است، بنابراین استفاده از آن در یک منطقه به خوبی تهویه مناسب.

نکته: برای زندگی طولانی از برس خود را، تعیین چند برای استفاده با تنها,لاتکس کاملا ضخیم و به برس نسبتا کنترل (شکل ۳) است. اگر شما برخی از در منطقه اشتباه است، صبر کنید تا خشک و پوست آن را. هنگامی که تمام لاتکس خشک شده است، شما می توانید در داخل قوری لعاب.به لعاب خارج، به برق وصل کردن فواره زدن اب را با یک تکه کوچک از خاک رس پس از لعاب کند داخل قوری سیل نیست. نگه دارید قوری از پای و تبادل آن به سطل لعاب. همان مراحل را برای درب تکرار و لبه پایین که در آن آن را در قفسه کوره بدون لعاب استراحت. لعاب خشک شده است، درخواست یک کت از موم بیش از مناطق جداره برای اطمینان از کت لعاب دوم آن پایبند نیست، و یا مخلوط با اولین. وقتی که موم خشک است، شما می توانید پوست کردن لاتکس (شکل ۴). درخواست یک تابلو سفال نقش برجسته دوم لعاب رنگ های مختلف (شکل ۵).لعاب تنها به مناطقی که در آن شما در لاتکس حذف خواهد چسبد. منجوق از لعاب ممکن است به لایه مومی لعاب چوب؛ فقط استفاده از یک پاک، اسفنج به آرامی مرطوب برای پاک کردن قبل از شلیک بیش از حد.آماده به آتش پرسلن، اعمال موم آلومینا به پا و درب به طوری که آنها به قفسه در طول شلیک نمی چسبد. آتش قطعه به دمای توصیه شده برای خاک رس و لعاب خود را.Oribe انبار و یک نوع از سرامیک است که در قرن ۱۶ نشات گرفته است و لعاب مس سبز آن و الگوهای جسورانه شناخته شده است. بن Krupka از طرفداران احساس تجربی و بازیگوش از Oribe است. در پست امروز تابلو سفالی ساخت مصور، بن توضیح می دهد که چگونه او با استفاده از ورقه، موم مقاومت در برابر، تزئینات هنری روی ظروف سفالین و غیره و تکنیک های منبت به ایجاد تفسیر خود را از این style.

دکوراسیون سفالی

این مهم است که تابلو سفال یک چشم انداز برای قطعه به پایان رسید در درک مراحل و کار رو به عقب. من آن را مفید برای طرح ایده های من بر روی کاغذ قبل از درخواست لغزش به سطح گلدان. هنگامی که گلدان در سمت خشک شده از چرم سخت است، شروع به اعمال ورقه های رنگی با شروع با تیره ترین رنگ، در این مورد سیاه و سفید. پس از اجازه دادن لغزش سیاه و سفید به خشک، اعمال رنگ بعد از لغزش من استفاده می شود AMACO مخملی زیرلعابی V-388 تابشی سرخ.هنگامی که شما به سفال ساخت مصور مشترک، شما دسترسی آنلاین آزاد به ۶ دیجیتال قبلی مسائل که مثل اینکه دو سال برای قیمت یک! شما را دوست دارم کشف تکنیک های کامل و مشروح و راهنمایی استودیو ارزشمند از هنرمندان مانند بن Krupka. بسیاری از ایده های بزرگ وجود دارد، شما وقت استودیو بیشتر سعی کنید همه چیز را نیاز دارند.آن را چک کنید!هنگامی که ورقه خشک، پوشش کل گلدان را با موم مقاومت در برابر و اجازه می دهد آن را به نشستن یک شبه به طوری سفت موم (شکل ۸). دیگر به شما اجازه موم خشک، آسان تر از آن خواهد شد به منظور جلب خطوط تمیز.

برش سفالی

استفاده از یک ابزار تابلو سفال نقش برجسته با یک نقطه است که به کیفیت خط مورد نظر، هر چیزی که شما از قلم خود کار را به یک ابزار سوزن کار خواهد کرد. یکی دیگر از عوامل موثر در کیفیت خط رطوبت از خاک رس است. خشک کن در گلدان، واضح تر از خط (شکل ۹).در طول فرایند طراحی، مکث گاهی اوقات به قلم مو رنگ کردن پلیسه از موم و خاک رس است که پوست را به عنوان شما را جلب طوری که آنها به طور تصادفی دوباره به خطوط خود را تحت فشار قرار دادند. صبور باشید و منتظر تا زمانی که آن طول می کشد برای فرزهای تا خشک شود. خشک کن پلیسه هستند که شما آنها را با قلم مو دور، پاک کننده خط خواهد بود (شکل ۱۰).هنگامی که طراحی کامل است، استفاده از رنگ سلبس برای پر کردن در خطوط (شکل ۱۱). بعد از هر رنگ استفاده شده است، اسفنج دور چه قبل از اعمال رنگ بعدی (شکل ۱۲) رعایت نمی کنند. رنگ پوشاننده باید به راحتی پاک با توجه به لایه ای از موم محافظ مقاومت در برابر هنوز هم در گلدان.

پوشش تابلو

پس از bisquing تابلو، استفاده از یک اسفنج مرطوب برای تمیز کردن سطح قبل از اعمال لعاب. این حذف هر گونه گرد و غبار که از موم توسعه سوزاندن در کوره و اجازه می دهد تا برای یک کت سازگار و تمیز از لعاب. مناطق لعاب رنگی (شکل ۱۳) اعمال می شود، به آنها اجازه خشک، و سپس یک لایه نازک لعاب روشن در بالای تمام گلدان (شکل ۱۴). پاک کردن پایین تمیز، اجازه می دهد که لعاب به خشک، سپس آن را آتش به درجه حرارت.یک هنرمند و مربی سرامیک زندگی کاربردی و مجسمه و مشغول به کار در بزرگ بارینگتون، ماساچوست است. او شده است آموزش سرامیک در کالج بارد در راک سیمون از سال ۲۰۰۵٫ پیش از این او به پایان اقامت دو ساله در بنیاد بری مورچه در هلنا، مونتانا است. برای دیدن بیشتر از کار خود را،

مطالب مربوطه