تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال

تابلو سفال
تابلو سفال

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی

تابلو سفالی
تابلو سفالی

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته

تابلو سفال نقش برجسته
تابلو سفال نقش برجسته
تکنیک های تابلو سفالی چگونه است | تابلو سفال
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

تکنیک های تابلو سفالی چگونه است

تکنیک های تابلو سفالی

tablo-sofal

کارولین جنسیت می بیند عروق تابلو سفالی خود را به عنوان ۳D بوم و او آنها را پوشش می دهد در داخل و خارج با نقشه های انتزاعی از محیط طبیعی است. با استفاده از تکنیک لغزش و تزئینات هنری روی ظروف سفالین و غیره لایه لایه، او ایجاد سطوح سرامیکی تعامل با سیم پیچ ساخته شده اشکال است.

در پست امروز، گزیده ای از شماره ماه مه ۲۰۱۶ نفر از سرامیک ماهانه، کارولین سهام لغزش او تزیین و تکنیک های کنده کاری خاک رس. او همچنین می دهد برخی از بینش به او چگونه از یک عکس حرکت می کند، به یک نقاشی، به گلدان به پایان رسید. – جنیفر Harnetty، سردبیر.

لایه بندی رنگی ورقه و کنده کاری خشت به ایجاد یک سطح سرامیک جالب
توسط Carolyn جنسیت

طراحی زیربنای همه از سرامیک است. من از جهان طبیعی در طرح از مداد نرم سیاه و سفید و یا نشانگر احساس نوک کشف، من نیاز به هیچ رنگ مراجع آنها منحرف کردن من. عکس کورکورانه هستند و پهن کردن موضوع، یک نقاشی صمیمی تر است. من رسم به دیدن و به تجربه جهان بصری در راه ملموس. عمل فیزیکی قرار دادن مداد به مقاله من الهام بخش.

جوهر از این عمل من انتزاع از طریق طراحی است. عناصر گرفتن از چشم انداز (۱، ۲). رنگ، بافت، و ساخت علامت عناصر اصلی کار من و خاطره انگیز از جهان طبیعی است، اما در عین حال کاملا انتزاعی هستند.

سرامیک ماهانه از طریق همه دسترسی اشتراک حال حاضر در دسترس، که شامل یک طور کامل بهینه سازی HTML نسخه وب است که به نظر می رسد بر روی یک تلفن. دسترسی به کل آرشیو ۶۳ ساله؛ سرامیک ماهانه قرص نسخه (در فروشگاه App و Google Play)، و زیبا نسخه قابل چاپ که همه ما می دانیم و عشق! این همه برای تنها ۴۹٫۹۷ $! (۱۰۴٫۹۳ $ هنگامی که به طور جداگانه خریداری).

توسعه سطحی
ایجاد یک سطح که با فرم تعامل تمرکز من است و من به طور مداوم به چالش کشیدن خودم در هنگام ساخت کشتی های مارپیچ و قطعات مجسمه به ادغام یک سطح نقاشی که در فرم بافت. لغزش زجاجیه متوسط ​​و سرامیک مناسب برای یک اثر نقاشی است. در نیمه راه بین لغزش و خشک با لعاب شکلات، می توان آن را در هر مرحله از فرایند اعمال می شود: چرم سخت، خشک، بیسک، و حتی، در زمان، در بالای لعاب. از آن است که تطبیق پذیری و بی واسطه از رنگ. لغزش تبدیل شدن به بخشی از فرم. یک بار اخراج، هیچ لایه لعاب منحرف اشکال من را پوشش می دهد. پایان نیمه مات از لغزش سطح ایده آل من است.

سهام لغزش زجاجیه کیفیت بسیاری با و می تواند در همان راه به عنوان رنگ استفاده شود. از آن است که ظرافت از آبرنگ که نازک مخلوط و رسیدن به سطوح مشابه که از آکریلیک مات که به قوام تنها کرم (شبیه به کرم پر چرب در ایالات متحده) مخلوط می شوند. حتی ممکن است به ساخت لایه از رنگ ها و رنگ آزادانه، ایجاد غنی، سطوح بافت (۳).

بسیاری از راه هایی برای تزئین گلدان که آن را تقریبا غیر ممکن به حوصله در استودیو وجود دارد. و اگر شما تا کنون انجام به خودتان پیدا کنید بی حوصله، فقط از طریق بخش سرامیک تکنیک های تزئینات این در اینجا وب سایت فهرست!

اچ آب و سرامیک یک تکنیک سرگرم کننده زیبا رفو است، اما تا خواندن آخرین شماره از سفال ساخت مصور، من فقط از انجام آن با لاک جلا دادن بد بو یا موم مقاومت در برابر شنیده بود. در پست امروز، دیانا Ranlett ما در مورد روش امی رابرتسون از استفاده از وزارت دفاع خپل به عنوان یک مقاومت در برابر آب برای قلم زنی می گوید. این یک جایگزین عالی برای لاک جلا زیرا هیچ گازهای سمی وجود دارد، به علاوه آن برس مانند موم مقاومت در برابر خراب کردن نیست! – جنیفر Harnetty، سردبیر.

ضمیمه ببینید که چگونه امی رابرتسون می سازد و متصل تمام قطعات آبیاری او می تواند در ماه مه / ژوئن ۲۰۱۶ موضوع سفال ساخت مصور.
سوپر سرگرم کننده ابزار تزئینات و سرامیک
توسط دیانا Ranlett

اچ آب (پوشش بخشی از سطح با مواد مقاومت در برابر، و سپس سمباده زن مناطق در معرض استفاده از یک اسفنج مرطوب)، یک تکنیک عالی برای اضافه کردن عمق و علاقه بصری به یک سطح در حالی که پایان بسیار تمیز و ساده است. این فوق العاده است در خود و یا در ترکیب با تکنیک های سطح دیگر و یک راه سریع برای به دست آوردن از حجاری بر روی کل یک قطعه است. امی رابرتسون با استفاده از اچ آب به منظور افزایش قطعات خود را. به نتایج خوب با این روش، شما باید با خاک رس خود را فقط گذشته دولت چرم سخت و نه در استخوان خشک کار می کنند، اما قطعا. آب می تواند امی این روش به دلیل شکل و سطح ترکیبی پویا نشان می دهد است.

دسترسی به آرشیو ۱۹ ساله برای یک قیمت پایین!

میخواهید بدانید که چگونه امی رابرتسون باعث می شود قوطی های آبیاری او؟ شما در شانس هستید! مقاله کامل که از آن گزیده ای شد ارسال های امروز است فقط چند کلیک فاصله با اشتراک همه دسترسی به سفال ساخت مصور! نه تنها این، اما این معامله باور نکردنی شامل دسترسی به تمام مسائل پشت از ۱۹ سال PMI در چاپ شده، به علاوه یک نسخه وب HTML به طور کامل بهینه سازی شده است که به نظر می رسد بر روی یک تلفن. شاخص مدیران خرید قرص نسخه (در فروشگاه App و Google Play)، و زیبا نسخه قابل چاپ که همه ما می دانیم و عشق! این همه برای تنها ۳۹٫۹۷ $! (۷۴٫۹۳ $ هنگامی که به طور جداگانه خریداری).

استفاده از ModPodge®
در آماده به حک کردن آب گرفتن، برنامه ریزی بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که به دلیل شما با استفاده از ModPodge® به عنوان یک ماده مقاوم در برابر، مناطق تحت پوشش با آن را نمی خواهد آب اچ و باقی می ماند مطرح خواهد شد. برنامه ریزی طرح ها و الگوهای خود را شامل فکر کردن در مورد هر دو فضای مثبت و منفی.

شما می توانید به طور مستقیم بر روی خاک رس با ModPodge® قرعه کشی و یا شما می توانید نقش و نگار کاغذ به ماسک کردن مناطق استفاده کنید. با استفاده از کاغذ ناشران برش به شما می دهد خطوط فوق العاده تمیز و همچنین به شما این امکان را به پخش کردن طراحی خود را قبل از دست، مطمئن شوید همه تصاویر و یا الگوهای مناسب و کار به سادگی با هم. خطوط پررنگ و اشکال بهترین کار، در حالی که خطوط و اشکال نازک و یا ظریف تمایل به شستن دور خیلی زود است.

پس از برش از شکل خود را (۱)، آنها را در آب خیس کنید تا کاغذ مرطوب و انعطاف پذیر است. غوطه ور شدن کاتر کاغذ باعث می شود آنها را به خاک رس پایبند باشند و مانع از ModPodge® از تراوش در زیر آنها. تمرین کمک خواهد کرد شما می دانید سطح دقیق رطوبت حق را به کاتر پایبند اگر قطعه بیش از حد مرطوب، کاغذ خیس حرکت در اطراف و جلوگیری از دستیابی به خطوط واضح شما یک بار شما را در ModPodge® رنگ. در مقابل، اگر قطعه خود را بیش از حد خشک است، کاتر خشک خواهد شد بلافاصله و می تواند سقوط کردن.
استفاده از یک ظرف کم عمق با لبه به جلو و آب کردن اشکال مقاله با کشیدن آنها در سراسر لبه ظرف که شما آنها را از آب حذف می کند. شما نمی خواهید آنها را به خشک قبل از نرم افزار به عنوان سطح مرطوب کمک می کند تا آنها را به سطح چرم سخت چوب. درخواست کاتر به گلدان خود را و به آنها اجازه خشک به لمس (۲).

بعدی، اعمال یک لایه از ModPodge® طور مستقیم بیش از کاتر کاغذ (۳). اگر شما با استفاده کاتر کاغذ و رسم به طور مستقیم با ModPodge®، شما باید احتیاط نیست استفاده کنید برای دریافت ModPodge® در مناطق که در آن شما می خواهید برای پاک کردن خاک رس است. هنگامی که شروع به خشک ModPodge®، شما می توانید کاتر کاغذ را با نوک یک ابزار سوزن یا چاقو ایکس Acto پوست. اجازه می دهد که ModPodge® را به طور کامل خشک به لمس قبل از رفتن به مرحله بعد بروید.

حالا شما می توانید اچ آب آغاز خواهد شد. به آرامی آغاز پاک کردن سطح با یک اسفنج مرطوب (۴)؛ هر نوع اسفنج کار خواهد کرد، اما مصنوعی، کوچک، زرد ترجیح داده است. مناطق تحت پوشش با ModPodge® باقی خواهد ماند رس مطرح شده و که در آن هیچ است وجود دارد، خاک رس خواهد پاک کردن، تبدیل شدن به احتیاج. چرخش اسفنج خود را به طور مداوم در حالی که پاک-شما رس گرفتار در اسفنج خواهید و یا آن را به ModPodge® دور پاک کردن قبل از عمق مورد نظر خود را به دست آورد. شستشو اسفنج خود را اغلب. امی معمولا تنها باعث می شود چند پاس بین شستشو. اجازه می دهد قطعه به خشک برای چند دقیقه به شما کمک خواهد برای رسیدن به یک زنگ تفریح ​​عمیق تر در حالی که حفظ یک خط تمیز. شما همچنین می توانید لایه های بیشتری از ModPodge® در این مرحله اضافه کنید برای به انجام رساندن اعماق مختلف و یا الگوهای متعدد.

مطالب مربوطه